Series
Ratings
59
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0