Series
Ratings
20
IRISRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0