Series
Ratings
255
Miss MermaidRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 5.0
StyleRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0