Series
Ratings
96
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
After-school Hanako-kunRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0