Movies
Ratings
81
VenomRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5