Movies
Ratings
1730
The LighthouseRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 1.5
Drive-Away DollsRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 1.5
Escaflowne: The MovieRated ★ 2.0
InuyashikiRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 1.5
MaXXXineRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.0
XRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0