Titles you rated
The WitcherRated ★ 1.5
Gen V Season 2Rated ★ 1.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 1.5
BootsRated ★ 3.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
Alien: EarthRated ★ 1.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 1.5
QuartetRated ★ 1.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.5
Rain or ShineRated ★ 1.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 1.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5- 원피스 30기Rated ★ 4.0