Series
Ratings
613
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0