Series
Ratings
129
The Best ChickenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0
The Bride of HabaekRated ★ 5.0
My Dear CatRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
RobberRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0