Titles you rated
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Secret WindowRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.5
Babette's FeastRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Blue SteelRated ★ 4.0
To Die ForRated ★ 3.0