Titles you rated
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Enter the VoidRated ★ 5.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Beatles: Get Back - The Rooftop ConcertRated ★ 4.0
Sweet and LowdownRated ★ 1.5
BrazilRated ★ 4.5
Inland EmpireRated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.0