Series
Ratings
103
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0