Series
Ratings
15
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0