Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 2.5
TempestRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- PICKGORated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
UnbelievableRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Good PeopleRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 2.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0