Series
Ratings
60
Attack on TitanRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0