Movies
Ratings
105
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5