Movies
Ratings
2209
Altered StatesRated ★ 3.0
The Passengers of the NightRated ★ 3.5
Au Hasard BalthazarRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 3.0
MouchetteRated ★ 3.5
A Girl Named AnnRated ★ 3.5
Andrei RublevRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Dog LadyRated ★ 3.5
The RiverRated ★ 4.0
Good OneRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
In the City of SylviaRated ★ 4.0
From the EastRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
All Night LongRated ★ 3.0
Hotel MontereyRated ★ 3.0
News from HomeRated ★ 4.0