Movies
Ratings
695
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0