Movies
Ratings
800
BugoniaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The InternshipRated ★ 2.5