Titles you rated
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0