Titles you rated
VictoriaRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 1.0
High KickRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Mr. BeanRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
GleeRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 1.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5