Movies
Ratings
228
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0