Series
Ratings
107
BAKI-DOURated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 2.0