Series
Ratings
48
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5