Movies
Ratings
96
Heart is...Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0