Series
Ratings
39
The NewsroomRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5