Series
Ratings
240- YipsRated ★ 3.5
- すいかRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Chaser Game W2Rated ★ 2.5
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Station 19 Season 7Rated ★ 4.0
Show Me LoveRated ★ 2.5
Love SeniorRated ★ 3.0
BlankRated ★ 3.5
How I Met Your Father Season 2Rated ★ 3.0
How I Met Your Father Season 1Rated ★ 3.0
GAPRated ★ 3.0
Magic of ZeroRated ★ 3.0
23.5Rated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Out of BreathRated ★ 3.0