Movies
Ratings
271
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Same Same But DifferentRated ★ 4.0