Series
Ratings
235
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5