Titles you rated
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 2.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0