Titles you rated
GleeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0