Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
Red BalloonRated ★ 0.5
Love MeRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0