Series
Ratings
176
HawkeyeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
XXRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5