Movies
Ratings
49
The HostRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 0.5
The Danish GirlRated ★ 4.5