Movies
Ratings
80
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5