Series
Ratings
132- The Path to GloryRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Dummy MommyRated ★ 0.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 1.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
Cheo YongRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Golden CrossRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 0.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 1.0