Series
Ratings
50- DoubtRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 4.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5