Series
Ratings
23
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0