Series
Ratings
145
Little WomenRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.0