Series
Ratings
39
The Great DoctorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0