Series
Ratings
13
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0