Series
Ratings
71- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Daddy FishRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0