Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 야노시호 화나따Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
- 굿데이Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Last One Standing Season 3Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5