Movies
Ratings
174
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 0.5
TangledRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0