Movies
Ratings
651
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0- Life of Hae-oakRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0