Movies
Ratings
710
Ready Player OneRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
A HeroRated ★ 4.0
Everybody KnowsRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Elephant ManRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
Lost HighwayRated ★ 4.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Early SummerRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Dead ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5