Series
Ratings
27
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0