Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5