Series
Ratings
20
FingersmithRated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 3.5
I'm in Love with the VillainessRated ★ 3.0
Fairy RanmaruRated ★ 1.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 3.5
- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
- Transformers: PrimeRated ★ 4.5
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 2.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0
SarazanmaiRated ★ 4.5
CitrusRated ★ 2.5
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5
JumongRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0