Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5